Вака изгледа кога таткото на синовите ќе им каже дека штотуку станале милионери!

24 септември, 20140
Вака изгледа кога таткото на синовите ќе им каже дека штотуку станале милионери!
На интернет неодамна започна да се шири видео во кое можеме да видиме неименуван човек од Данска кој на своите синови седнати на маса им соопштува прво една многу непријатна, а потоа уште една неверојатно радосна вест.

Всушност, тој им соопштил дека дал отказ од работа, што на нив не им се допаднало многу.

Меѓутоа, потоа им сервирал уште неколку изненадувања. Прво им открил дека освоил “малку” парички со кои може да им ги купи работите кои ги барале од него, а потоа им дал “малку поголем џепарац”.

Но, после огромниот џепарлак следувал и вистинскиот шок и најважниот дел на оваа приказна. “Малиот” износ за кој зборува татко им е 15 милиони круни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş