Веруваме дека вакво нешто сеуште не сте виделе, а самата реакција на жирито кажува се

26 септември, 20140
Веруваме дека вакво нешто сеуште не сте виделе, а самата реакција на жирито кажува се

Ова се Ник и Рејчел од групата Blue Journey  и тие развиле посебна техника на танцување. За својот настап користат платно и проектор кои проектираат разни ефекти и движења на платно.

Веруваме дека вакво нешто сеуште не сте виделе, а самата реакција на жирито кажува се.

Погледнете го нивниот настап:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş