Вежба за мозокот: За 10 секунди пребројте колку ги има …

5 ноември, 20140
Вежба за мозокот: За 10 секунди пребројте колку ги има …

Да направиме една дневна вежба за мозокот.

Имате само 10 секунди да преброите колку кози има на ова видео.

Време тече…Сега!

https://www.youtube.com/watch?v=3OVWaW1JXXA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş