Видео кое го покажува остварувањето на најголемиот машки сон

11 октомври, 20140
Видео кое го покажува остварувањето на најголемиот машки сон

Под 4-минутното провокативно видео стои следниов опис:

„Направивме социјален експеримент со сосема обични луѓе. Жртвите не се актери и никој не знаеше што ќе се случи. Како вие би реагирале да сретнете порно ѕвезда која ќе ви каже допирај ме?“

Еве како овие мажи и жени реагираа:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş