Водителка во сред емисија покажала среден прст и добила отказ!

10 јануари, 20140
12

Телевизиска водителка добила отказ откако вулгарно се однесувала за време на емисијата во живо со колегите во студио.

Чарли Верон (28) останала без работа откако еден од гледачите се пожалил дека покажала среден прст на еден од колегите кои ја навредувале.

Верон изјавила дека до инцидентот се стигнало бидејќи била испровоцирана од вербалното злоставување од страна на колегите во студиото кои работеле со неа на емисијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit