Возеле 10 на час и настрадале! (Вознемирувачка содржина)

12 декември, 20140
Возеле 10 на час и настрадале! (Вознемирувачка содржина)

Не се ретки случаите во кои луѓето ги изгубиле своите животи поради докажување пред пријателите. Борбите за лајкови и прегледи често завршувале неочекувано, па дури и трагично.

 

На снимката која е објавена на Јутјуб, прикажана е група момчиња кои смислиле како да се пошегуваат на нов начин.

Меѓутоа, смеењето и забавата биле прекинати од наглото превртување на автомобилот, кое се случило по нагло вртење и кочење. Лицето кое ја забележало оваа страшна снимка, го прекинало снимањето кога се слушнале вресоци по смртоносната несреќа.

Иако возеле со многу мала брзина, се случи нешто што ќе ве натера добро да размислете како ќе ја смислите својата следна лудост.

https://www.youtube.com/watch?v=GlRrkgW58Yw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş