За да личи на Ѓавол си го исекол носот, обоил белките, ставил рогови

17 декември, 20140
8

Ова момче одлучи од себе да направи нешто што може да личи на ѓаволи од цртаните филмови кои сме ги гледале како мали.

Тој си го отсекол врвот на носот, ги обоил белките на очите и си ставил импланти во челото,

Неговата фотографија на социјалната мрежа Редит за само 5 дена е прегледана 662,839 пати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş