За само три месеци го намалила конфекцискиот за да си го задржи мажот

15 октомври, 20140
16
Британката Тес Џидинг (24) за само три месеци го намалила конфекцискиот број за осум броја
– и не застанува!

Британката инспирација нашла во хероината на ТВ шоуто ‘The only way is Essex’ Лорен Гуджер (25),

манекенка која по шест сезони од минатиот месец ја напуштила оваа емисија.

“Тоа е мое омилено шоу, а девојките во него се убави и гламурозни.

Мислев дека нема да изгледам така ни за милион години”, рекла Тес.

Таа ја следела програмата која била успешна кога ја применувала и омилената Лорен.

Сега оваа мајка на четири деца изгледа многу подобро, но вели дека продолжува да работи на себе,

особено поради тоа што има многу атрактивен сопруг кој не сака да го изгуби.

“Јадам само здрава храна и дома ја подготвувам. Малку се опуштам во недела,

но останатите шест дена во неделата се придржувам до здравата исхрана.

Сопругот и децата се многу горди на мене. Имам голема самодоверба и доволно енергија да трчам по децата во паркот.”

Tес не само што ослабела туку комплетно го променила својот изглед.

“Некогаш носев само црно, сега мојата облека е во весели бои и е многу секси”, рекла пресреќната Тес.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş