За сите оние што зборат гласно на телефон!

15 октомври, 20140
За сите оние што зборат гласно на телефон!

Непријатно е кога сте во автобус, на аеродром или на некое јавно место и некој човек во близина разговара по телефон доволно гласно да не можете да го игнорирате разговорот. Погледнете еден американец како прави шала од сето ова.

Benson наводно разговара на мобилен додека седи до непознати кои исто како него водат разговор на својот телефон. Ситуацијата станува непријатна, бидејќи разговорите што ги водат се идентични. Се разбира, странците после некое време забележуваат дека нешто не е во ред и настанува мала тензија.

Погледнете го следното видео и видете ги нивните реакции.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş