Завршила на Ургентен поради оргазам долг 3 часа! (видео)

8 јануари, 20140
5

Лиз од Сиетл завршила на Ургентен поради оргазам. Откако имала секс со својот партнер Ерик, Лиз доживеала оргазам кој траел 3 часа.

После првиот час жената почнала да паничи, а после вториот Ерик ја однесол во болница каде лекарите мислеле дека се пораѓа.

Нејзиниот оргазам траел уште еден час откако била примена во болница, кога конечно престанал. После три часа Лиз дефинитивно можела да се опушти.

httpv://www.youtube.com/watch?v=BU4lvjOfUrw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit