Зголемете го волуменот на косата за 5 минути

7 септември, 20140
Зголемете го волуменот на косата за 5 минути

Доколку имате слаба и тенка коса, тогаш советот на Џил Ханеј која се грижи за негата на голем број јавни личности ќе ви биде од корист.

Таа во краткото видео кое го објави на Јутуб прикажа како брзо и едноставно можете да вметнете екстензии во косата и на тој начин двојно да го зголемите нејзиниот волумен.

Постапката е навистина едноставна, и можете да ја примените и во вашиот дом. Погледнете и уверете се самите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş