2015та најголема среќа ќе им донесат на следниве 6 знаци

8 јануари, 20150
10

По 12 години, положбата на Јупитер повторно е во знакот на Лавот.

Јупитер е планета на среќата, која носи зголемување на приходите, изненадни патувања, слава и проширување на семејството.

Лавот пак, е знак на креативноста, спортот и амбициите.

Ова споено влијание најголема среќа ќе им донесат на следниве 6 знаци:

Овен, Близнаци, Лав, Вага, Стрелец и Водолија

На овие 6 знаци Јупитер им носи поголема вера и оптимизам, позитивни можности и многу поголема среќа од минатата година.

До јуни 2015-та очекувајте посебно голема среќа и изненаден напредок.

Оние кои во себе носат голем талент или квалитет, во овој период конечно ќе го истакнат заради што ќе се здобијат со поголеми пофалби и признанија.

Овенот ќе се заљуби во 2015-та.

Близнаците ќе се подноват со автомобил.

Лавот ќе има многу финансиски добивки и успеси.

Вагите ќе стекнат многу нови пријатели.

Стрелците почесто ќе патуваат.

Водолиите може да се одлучат за нов брак или среќна вонбрачна врска.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş