26 комбинации со есенската палета на бои

24 септември, 20150
19

Окер, златна и бордо се само почетокот на широката палета на бои кои се тренди оваа есен. Широкиот спектар на бои и најразличните модни парчиња ви даваат слобода да комбинирате што сакате и како сакате. Ова се неколку идеи кои ќе ви ги намалат часовите на бирање совршена модан комбинација.

Окер + сива

Statija gallery photo

Маслинеста + златна

Statija gallery photo

Диња + тиркиз

Statija gallery photo

ексас + бордо

Statija gallery photo

Светло сина + кафена

Statija gallery photo

Окер + црвена

Statija gallery photo

Бледо розова + светло кафена

Statija gallery photo

Виолетова + морнарска сина

Statija gallery photo

Црна + бордо

Statija gallery photo

Маслинасто зелена + бордо

Statija gallery photo

Светло кафена + портокалова

Statija gallery photo

Светол тексас + кожа

Statija gallery photo

Окер + бордо

Statija gallery photo

Светло сина + виолетова

Statija gallery photo

Розова + бела

Statija gallery photo

Леопард + бордо

Statija gallery photo

Праска + сива

Statija gallery photo

Смарагдна + светло зелена

Statija gallery photo

Светло кафена + диња

Statija gallery photo

Црна + сина

Statija gallery photo

Тексас + жолто зелена

Statija gallery photo

Бледо розова + маслинесто зелена

Statija gallery photo

Зелена + црна

Statija gallery photo

Светло зелена + жолта

Statija gallery photo

Окер + маслинесто зелена

Statija gallery photo

Црвена + светло кафена

Statija gallery photo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş