Аца Лукас повторно навреден – Погледнете го скандалот во „Ѕвездите на Гранд“

12 јануари, 20150
3

Натпреварувачката Даниела Раџеновиќ од Нови Сад незадоволна од одлуката, распали по членовите на жирито од шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

32- годишната Даниела пред жирито се претстави со песната „Причај ми причај“, но не доби ниту еден глас, поради што имаше остар коментар кој беше упатен кон членовите на жирито.

-Тоа што на неколкуммина не им се допаѓа како пејам не значи дека не чинам, имам настапи и пејам 12 години, рече незадоволната Даниела, со што го налути и членот од жирито Аца Лукас кој одговори:

-Не само што не е добро, туку е очајно. Ова не ги задоволува критериумите. Треба да имаш почит спрема луѓето од жирито кои имаат свои кариери, која ти нема да ја имаш…

Погледнете го скандалот во „Ѕвездите на Гранд“.

https://www.youtube.com/watch?v=O54HerB_YW8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş