Ако се сомневате дека вашата партнерка ве изневерува поставете и стапица

11 јануари, 20150
4

Ако се сомневата дека вашата девојка или жена ве изневерува и не знаете што да правите, а се плашите да не го уништите односот со тешки обвинувања за кои ни самите не сте сигурни, имаме вистински совет за вас. Оваа стапица скоро сигурно ќе запали.

Забележавте изненадни промени во вообичаеното однесување на вашата девојка? Нова фризура, нова промена на стилот на облекување, поголема заинтересираност за личниот изглед, намалено интересирање за секс.

Поставете и стапица. Купете две идентични романтични честитки. Испратете и една, непотпишана, на работа. Ако има некој, нема да ви каже, бидејќи нема да знае кој и ја пратил честитката, тој или вие.

Тогаш доаѓа другата романтична честитка. Кажете и дека сакате да разговарате со неа, а кога ќе дојде до тоа, поклонете и ја другата честитка. Забележете ја нејзината реакција додека ја гледа. Ако гледа чудно во честитката и глуми дека е баш убава и се прави дека е изненадена, тогаш нешто не е во ред и постои голема можност да не сте единствениот во нејзиниот живот.

Screenshot_1-izneveruvanje-1

Во тој случај погледнете ја во очи и прашајте: “Дали се гледаш со некој друг?” Посветете внимание што ќе направи. Ако го повтори прашањето, ја спушти главата, го тргне погледот, бриши невидливи дамки прашина од облеката, веројатно а виновна. Сега е моментот кога треба да се изврши притисок. Повторете го прашањето и ако е навистина виновна, ќе стане многу нервозна.

Конечно, за да го добиете нејзиното признание (ако веќе не ви го дала), кажете и “Знам дека имавме проблем и не си ти крива за тоа, но само сакам да ја знам вистината.”

Ако изгледа како жртва во целата ситуација, полесно ќе признае.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş