Атрактивни и опасни: Жени без кои Путин не може!

7 декември, 20150
1

Руската полиција има свој Инстаграм профил кој брзо стекна околу 10.000 фанви. А најзаслужни за тоа се руските полицајки.

Руските полицајци и полицајки се горди што имаат чест да го чуваат Владимир Путин, но најмногу внимание привлече женскиот дел од тимот.

Атрактивни и опасни, не е ни чудо што Путин не може без нив…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber