Балканска свадба: Невеста вооружена до заби стана хит на интернет!

18 декември, 20150
Балканска свадба: Невеста вооружена до заби стана хит на интернет!

Пукањето од оружје на балканските свадби е обичај кој не замира. А пиштолите на една неодамнешна свадба во Србија, во раце ги зела лично невестата.

Снимката од свадбата која пред три дена се појави на Јутјуб не личи на глетките на кои навикнавме да ги гледаме на свадбите.

Невестата во венчаница со пиштоли во рацете пукала во воздух додека не ги испразнила сите куршуми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber