Бесна жена скока врз автомобилот на нејзиниот сопруг. Причината е јасна, нели?

10 декември, 20150
Бесна жена скока врз автомобилот на нејзиниот сопруг. Причината е јасна, нели?

Таа открила дека нејзиниот сопруг ја изневерил, па одлучила да му се одмазди на вистински начин, кој би го заболел секој маж – без претерување, таа го уништила неговиот автомобил.

Прво ја искршила шофершајбната, а потоа скокнала на покривот и целосно го докрајчила. На крајот, фрлила камен низ задниот прозорец. На снимката точно се гледа како автомобилот ја „преживеал“ нејзината тортура.

Видеото е забележано во Бразил, откако жената која била бремена, го затекнала нејзиниот сопруг со друга жена во ресторан.

Мажи, после ова сигурно ќе размислите како се однесувате!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber