Безвременската колекција на Diesel

27 декември, 20150
5

Елитна изработка и супериорни материјали. Безвременската колекција оддава почит на најавтентичната ДНК на Diesel со голем опсег на женски и машки премиум кожни водечки парчиња кои константно ќе бидат достапни во продавницата – моторџиска јакна, „скини“ панталони и блузони со V-отвор. Навистина, суштествен Diesel.

Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş