Бомба во Пинкови ѕвезди: Бугарка го поматила умот на машкиот дел на жирито!

5 јануари, 20150
14

Кога настапила на сцената младата и згодна Габриела, машкиот дел на жирито не можел да се воздржи од коментари. Водителот цело време се вртел околу неа, Мирослав и понудил бесплатни часови, а Харис не ја тргнал насмевката од лицето. Мислите ли дека е талентирана и за пеење?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş