Британскиот Вог откри зошто Викторија Бекам НЕ се смее никогаш!

22 јануари, 20150
Британскиот Вог откри зошто Викторија Бекам НЕ се смее никогаш!

Викторија Бекам во видео интервју за Вог одговори на 73 прашања поврзани со нејзиниот живот и успехот во модниот свет.

Општо познато е дека Викторија многу ретко се смее (или барем така изгледа!), па секако дека и прашањето зошто е тоа така беше едно од 73-те прашања кои и беа поставени од страна на Вог. Тоа е нејзиното најомразено прашање, но дизајнерката и за него имаше спремен одговор. Одговори дека се смее внатрешно и смета дека тоа е во склад со работата со која што се занимава.

Инаку, познатата дама од модниот свет станува во 6 часот наутро и веднаш започнува со работа, односно откако најпрво ќе провери дали децата спијат. Таа откри дека имаат пес кој го викаат Коко Шанел, но и дека во нејзините дуќани најмногу ги сака розовите женствени фустани, како и дека за неа најважно правило во модата е „помалку е секогаш повеќе“.

Погледнете ги одговорите на сите 73 прашања во видеото тука:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş