Цеца Ражнатовиќ ги покажа долгите нозе во мал црн фустан

26 ноември, 20150
13

Цеца на Инстаграм сподели фотографија на која носи мал црн фустан со долги ракави кои на крајот се украсени со сребрени детали. Комбинацијата е заокружена со опасни високи потпетици во металик боја, додека целата комбинација е заокружена со едноставна шминка и исфенирана пуштена коса.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber