Чувствувал дека нешто му оди по глава. Кога отишол во болница, докторот за малку ќе се онесвестел!

17 ноември, 20150
Чувствувал дека нешто му оди по глава. Кога отишол во болница, докторот за малку ќе се онесвестел!

Во епизода на „Чудовиштата во мене“, еден човек на светот му откри дека дома донел многу повеќе од самите спомени од својот летен излет.

Имено, Аарон Далас се вратил дома по својата посета на Белизе, и бил подготвен за враќање на обврските во градината. Во една прилика, почувствувал болки во главата.

Една ноќ додека се обидувал да заспие, слушнал како нешто се движи по неговата глава. Кога сопругата го прегледала забележала нешто чудно. Конечно, Аарон одлучил да оди на доктор…

Кога докторот направил детална анализа, следел вистински шок, откако открил дека во главата на човекот живеат црви!

За среќа, успеале да ги извадат од неговата глава, а Аарон поминал без поголеми последици.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş