Дознајте како за 6 месеци оваа жена успеала да го трансформира своето тело до непрепознатливост!

1 август, 20150
7
За шест месеци, ѕвездата на британското ријалити шоу „Gordie Shore“, Шарлот Кросби, успеа да го трансформира своето тело до непрепознатливост.


Шарлот Кросби, ѕвездата на британското ријалити шоу „Gordie Shore“ се борела со вишокот на килограми, но одлучила да се фати во костец со нив и се „фрлила“ на вежбање. Најновите фотографии, со кои се пофали на социјалните мрежи, покажуваат дека трудот и тоа како се исплатил.

 


Покрај вежбањето, Шарлот се одлучила и за бокс, но најголема мотивација и` била нејзината фотографија од едно летување во Португалија. „Ја видов таа фотографија и помислив како повторно сакам да уживам во старата гардероба и не сакам веќе да се кријам под облеката“, изјави Кросби.

 


Пред неколку дена, објави фотографија со коментар ’Ова е за сите кои ме нарекуваа со различни погрдни имиња поради оваа фотографија од плажа. Нивните негативни коментари ги претворив во работа и одлучност!’

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş