Дознале дека дедо им починал пред Божиќ. На погребот ги чекало изненадување на животот!

30 ноември, 20150
Дознале дека дедо им починал пред Божиќ. На погребот ги чекало изненадување на животот!

Да го поминувате времето со саканите е најдобро. Пред се кога станува збор за Божиќ. Но, што се случува ако пред Божиќ „умре“ сакана личност која долго време не сте ја виделе.

Ќе ви се насолзат очите кога ќе го гледате ова видео…

Погледнете зошто и споделете го ова видео со пријателите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş