Драма: Ја фати сопругата со другар на својот син!

23 декември, 20150
Драма: Ја фати супругата со другар на својот син!

Сопругот знаел дека сопругата го изневерува, па ангажирал тв екипа да ја следи и да ја прикаже пред светото каква е. Синот од друга страна, не го прифати ова така лесно, па го раскрвари носот на другарот со кој се „мувала“ мајка му.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş