Џон Леџенд не можеше да им одолее на градите на својата избраничка

12 јануари, 20150
6

Славните Џон Леџенд и Криси Тајген во брак се скоро две години, но се уште се вљубени како на првиот ден. Популарната двојка се појави на забавата  на доделувањето на наградите Златен Глобус, а сите присутни Криси ги одушеви со својата модна комбинација, поточно соп бујното деколте.

1jon.jpg500

Додека сите останати можеле само да гледаат, нејзиниот сопруг не се срамел пред сите да ги бакне градите на својата убава избраничка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş