Ексклузивно: Пријавете се за влез во НИА веднаш!!!

16 ноември, 20150
11

Продукцијата и целиот музичко-актерски тим бара да се пријават ВЕДНАШ тројца одлични изведувачи, пејачи, без разлика на пол, за влегување во шоуто “На иста адреса”.

Освен пејачки кандидатите треба да поседуваат и шоу бизнис квалитети како би успеале од нив да направиме вистински ѕвезди. Пријавете се ВЕДНАШ и зграбете ја шансата што ви се дава во овој момент.

Ве сака НИА

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş