Гледал како полека гори неговиот скапоцен брод, а потоа следело нешто неочекувано!

25 декември, 20150
Гледал како полека гори неговиот скапоцен брод, а потоа следело нешто неочекувано!

Ако вашиот брод или чамец некогаш се запали, еве кого треба да го имате покрај себе! Ова мало бродче се запалило среде езеро, а неговиот сопственик успеал да избега и од далеку гледал како неговото пловило гори и исчезнува во чадот.

Ветерот го однел бродчето до брегот, и изгледало дека целосно ќе изгори, а потоа наишол човек во глисер и помогнал на посебен начин…

Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş