Холи Хејган во фустан кој едвај ги држел нејзините бујни гради…

10 декември, 20150
01 copy
Ѕвездата од „Geordie Shore“ Холи Хејган минатата вечер излегла на луда забава, облечена во фустан „ако можеме да го наречеме така“ кој едвај ги држел нејзините бујни гради…

23-годишната ријалити ѕвезда била забележана миинатата ноќ како лудо се забавува во ноќни клубови во Лондон.


Но, се чини дека младата ѕвезда уживала во премногу чашки пијалок, со оглед на тоа што нејзините гради опасно се заканувале дека ќе „испаднат“ од фустанот, додека се тетеравела на патот да најде такси за дома.

Придружувана од нејзините колешки Шарлот Корсби и Софи Кејси, Холи изгледала посреќна од било кога, а исто така била и мошне задоволна од својот (премногу) секси изглед, па не можела да издржи а да не сподели селфи со нејзините пријатели на Снепчет.

Сепак, со оглед на тоа што цела вечер младата ријалити ѕвезда се мачела да ги задржи непослушните бујни гради во фустанот кој едвај ги сокривал, можеби подобро ќе ѝ било да излезела гола…
 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber