Хорор снимка од Австралија ги остави луѓето во шок: „Не е можно, не верувам“

24 ноември, 20150
Хорор снимка од Австралија ги остави луѓето во шок: „Не е можно, не верувам“

Страшна снимка од безбедносни камери покажува светла фигура која буквално „танцува“ од еден до друг дел на екранот. Видео-клипот е забележан во западна Австралија.

Видеото го постави Јутјуб корсникот „mazdafreo“ кој напишал: „Доказ дека постои дух кој се шета покрај автомобилите. Ова не е првпат да се случи вакво нешто, а се надевам дека нема повторно да се случува“.

Како по обичај, се поставува прашањето дали видеото е веродостојно или се работи за уште една монтажа.

https://www.youtube.com/watch?v=wroox7aHDxA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber