И покрај тоа што има 55 години се уште изгледа секси и неодоливо!

11 ноември, 20150
20

Ноемвриското издание на францускиот магазин е посветен на филмот 007, а на насловната е прекрасната Моника Белучи во провокативно издание.

Италијанската актерка и модел која се појави во последното продолжение на филмот за познатиот англиски таен агент во магазинот позираше во провокативни изданија. Фотографиите се на британскиот фотограф Ранкин и мораме да признаеме дека на нив Моника и покрај тоа што има 55 години се уште изгледа секси и неодоливо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber