И жената и соседите мислеле дека полудел. А тогаш останале без текст!

15 ноември, 20150
И жената и соседите мислеле дека полудел. А тогаш останале без текст!

Овој Канаѓанец не дозволил острата зима да му го поремети животот, бидејќи температурата паднала и до -25 степени Целзиусови. Одлучил да и` каже не на зимата.

Од куќата извадил пластични садови, ги наполнил со вода, ставил малку боја и магијата почнала.

Погледнете што направил…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber