Интимна фризура која мажите не сакаат да ја видат на својата партнерка

29 ноември, 20150
4

Во ред е ако имате бразилска депилација, триаголник или едноставно сте за среден, но природен изглед на интимната зона.

Ако ги прашате и мажите и жените околу тоа што никогаш не сакаат да видат на интимната зона, ќе ви дадат едногласен одговор – линија или таканаречена „писта.“

Оваа фризура подразбира половично отстранување на влакната и притоа се остава една дебела лента во природен облик.

Мажите велат дека сакаат поконкретни и предизвикувачки фризури како што е бразилката, додека жените сметаат дека оваа линија изгледа неприродно и ретро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber