ИЗНЕНАДУВАЊЕ 5-ТИ ЧЛЕН ВО ЖИРИ!!!

29 ноември, 20150
088

Вечерва во 23:30 на Алфа ТВ почнува 7 та гала “На иста адреса”.
Овој пат како дел од жири ќе ги видиме Лила Стојановска, Маја Вукичевеќ и Влатко Илиевски кои ќе им се придружат на Весна Бејби Петрушевска и шоу биз полицаецот Боки 13.
Гласајте на 144 691 за влез на вашиот фаворит во финале. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber