Ја фатил сопругата како го изневерува со внукот – Еве што се случило!

9 февруари, 20150
1

Жител од Зимбабве ја фатил својата сопруга како има секс со сопствениот внук на нива. И наместо чичкото да биде лут и нервозен, тука единствениот изнервиран бил внукот.

Тој се налутил бидејќи чичкото го прекинал додека имал сексуален однос.

Момчето почнало да го удира својот чичко со камења бидејќи го прекинал во сексот. Бев згрозен и разочаран. Не можев да верувам. Па, за да биде работата уште потрагична, внукот ме гаѓаше со камења, вели разочараниот жител.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş