Јелена Розга го претстави спотот за нејзиниот нов потенцијален хит

30 ноември, 20150
Јелена Розга го претстави спотот за нејзиниот нов потенцијален хит

Хрватската пејачка Јелена Розга пред неколку дена го претстави спотот за нејзиниот нов потенцијален хит „Отров“.

„Постојат песни кои веднаш по неколку такта знаете дека ви припаѓаат и кои ги чувствувате. Отров ја имаше таа необјаснива магија која ме маѓепса веднаш. Оваа песна е порака за сите жени секогаш да бидат свои и никогаш во животот да не опростат измама“, вели Јелена Розга за нејзината најнова песна.

Па погледнете го спотот и кажете ни дали ви се допаѓа?

httpv://www.youtube.com/watch?v=iiOy6EqfHXU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş