Како да исплетете топол шал за 30 минути?

17 октомври, 20150
Како да исплетете топол шал за 30 минути?

Штом температурите се спуштија, генијалните идеи за топлење секојдневно растат. Една од нив е и шалот кој можете да го сплетете дома, само со раце, за точно 30 минути.

kako-da-ispletete-topol-sal-za-30-minuti-video-01.jpg

Оваа девојка за само неколку минути ќе ве предизвика да си сплетете топол шал во омилената боја од кој нема да се одвоите цела зима.

Нема потребна да знаете да плетете или да имате посебни вештини, доволна ви е само желба.

Купете само неколку клопчиња дебела вуница во омилената боја и фатете се за работа.

Ова е единственото видео кое ќе ви треба за цела зима:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş