Како да му го дадеш сексот што никогаш нема да го заборави

10 јануари, 20150
6

Време е да ја преземете иницијативата во креветот и да му покажете на вашиот сакан дека сте подготвена за нешто ново, надвор од секојдневната рутина.

Погледни што имам

Можеби нема да ви признае, но обожава кога сте врз него затоа што тоа му овозможува да гледа и да ужива. Зачинете му го погледот, така што наместо класичната родео поза, наместете се во спротивната насока, овозможувајќи му одличен поглед на вашето газе. Дополнително излудувајте го така што ќе го забавите ритамот, правејќи кружни движења со телото и не дозволувајќи му целосна пенетрација.

Поза за губење здив

Кога главата е свртена кон земјата, целата крв од телото оди во мозокот, па по оваа поза нема да знае што му се случило. Можете да се движите напред-назад и горе-долу, се додека не применувате преголем интензитет кој би го бутнал од креветот. Вака поставени ќе го доведете до урнебесно свршување ако во љубовната игра ги активирате и вагиналните мускули со кои ќе вршите наизменично стегање на пенисот.

Блиска средба со неговите омилени играчки


Допирите и милувањето на градите се win-win ситуација и за двајцата, па кога ќе се сместите во оваа поза освен во пенетрацијата, можете да уживате и во допирите и цицањето на градите. Под себе наместете перница, со цел што поудобно да ги изведете движењата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş