Како да освоите секс со три порно ѕвезди?

21 јануари, 20150
22

Една целосно атипична наградна игра која ја започна американското радио „97х“ предизвика вистински хаос во јавноста. Победниците добиваат секс со светските порно ѕвезди.
Во прашање се Џенифер Вајт, Сара Џеј и Лејла Прајс.
Условите за учество се следните: Може да „конкурираат“ сите постари од 18 години, и мажи и жени, кандидатите не смеат да конзумираат дрога, ниту пак алкохол, а покрај тоа мора да поминат систематски прегледи и тестови на полно преносливи болести.
Петте кандидати кои ќе бидат одбрани ќе гостуваат во програмата на тоа радио, а сопственикот на порно сајтот “Fuckafan” ќе го одбере победникот.
Особен „деликатес“ е тоа што неговиот секс со познатите порно ѕвезди ќе се случи на 19 април и во живо ќе се емитува на тој сајт.
Лејла Прајс

 

Сара Џеј

 

Џенифер Вајт

 

https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421782837&v=JxDjMAKHY4g&x-yt-cl=84359240

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş