Каков беше стајлингот на Северина за новогодишната ноќ?

2 јануари, 20150
10

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ за новогодишната ноќ настапи во Пореч, а новогодишниот стајлинг го сподели со фановите.

seve2015.01

За настапот Севе се одлучи да облече елегантен балски фустан со омилениот детаљ, круна на главата.

seve2015.01

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş