Карлеуша ги збесна фановите

29 декември, 20150
01

Контраверзната Јелена Карлеуша со својата нова фотка предизвика лавина коментари на социјалните мрежи.Таа секојдневно објавува свои фотографии со кои им го одзема здивот на нејзините обожаватели. Во фустанот кој го носи таа доби комплименти од сите страни!

83113_2jk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş