Карлеуша со поздрав до Цеца: Чао ку**о!

23 јануари, 20150
14

Пејачките години наназад не можат да ја закопаат воената секира.

Борбата помеѓу Светлана Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша трае повеќе од една деценија. Пејачките поради несогласувањата завршија дури и на суд, а како воопшто дојде до кавгата речиси и никој не се сеќава.

Изгледа дека Карлеуша не сака да го остави семејството Ражнатовиќ на мир.

Пејачката на својот Твитер профил постави фотографија на која се таа и Цеца и во оваа пригода ја нарече фолк дивата „кучка“.

Дали од ова Цеца и овој пат ќе се брани со молчење останува да видиме!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş