Кели Брук: Моите гради се природни

14 јануари, 20150
Кели Брук: Моите гради се природни

Сосема сум природна, немам екстензии во косата или било то слично на тоа. Не сум личност која кажува „имав 20 операции на градите“ или „одам на третман на ботокс секои два месеци“, изјавила британската убавица.

Кели Брук во интервјуто за магазинот „You“ открила дека нејзините гради се природни и дека избегнува пластични операции.

„Навистина верувам дека убавината доаѓа одвнатре. Ако сте среќни и задоволни од самата себе, тогаш не само што ќе изгледате подобро, но ќе бидете подобар партнер и пријател. Мислам дека девојките кои се навистина тажни и незадоволни од себеси, пристапуваат кон различни естетски потфати.“ нагласила Кели, која помеѓу другото ја пофалила глумицата Хелен Мирен за нејзиниот прекрасен изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş