Ќе ви се крене притисокот од овој влажен танц околу шипка!

30 јуни, 20150
Ќе ви се крене притисокот од овој влажен танц околу шипка!

Таа е родена во Италија а уште на шест години ја открила својата страст кон уметничка гимнастика во што и се натпреварувала до нејзините 18 години. Нејзината голема љубов кон гимнастиката ја насочила да студира на Универзитет за спорт.

Станува збор за Ада Осола која учела џез и модрен танц, но сепак се одлучила да се занимава со акробатски танц.  Единствената комбинација на голема водена чинија и танц околу шипка направиле Ада да изгледа уште посексапилно од вообичаено.

Уживајте во нејзиниот “влажен танц“.

https://www.youtube.com/watch?v=V1FgeBSqI2I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris