Кога една мајка ќе ја сретне жената во која чука донираното срце на нејзината ќерка

31 март, 20150
Кога една мајка ќе ја сретне жената во која чука донираното срце на нејзината ќерка

Едно од најтрогателните видеа кои се некогаш снимени. Тајлор Сторч загинала во несреќа на скијање. По нејзината смрт ги донираат органите. Ова е видео во кое нејзината мајка ќе ги чуе отчукувањата на нејзиното срце но во телото на друга жена.

https://www.youtube.com/watch?v=5NsncrD6Q8c

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris