Кога Карлеуша ќе запее во живо, тоа звучи ВАКА!

29 јануари, 20150
Кога Карлеуша ќе запее во живо, тоа звучи ВАКА!

Јелена Карлеуша не се предава! Иако после секое нејзино видео во кое пее без плејбек, се редат критики на интернет, таа одлучи да не удостои со уште еден обид.

Се работи за хитот на „Бјело дугме“ – „Лажеш“, а видеото е од 2011. година. Сепак, Јелена вчера се пофали со изведбата на познатата песна.
httpv://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422503916&v=Utjozg3S9po&x-yt-cl=85027636
Инаку, ова не е прв пат Карлеуша да запее дома. Таа го изведе и хитот на Тоше Проески „Све је ово премало за крај“ кога наиде на остри критики.
httpv://www.youtube.com/watch?v=4GLIbs1bXaE&x-yt-ts=1422503916&x-yt-cl=85027636

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş