Која од 5-те најпознати пејачки беше најдобро облечена на новогодишната ноќ?!

2 јануари, 20150
8

Во најпрестижните главни хотели, настапиле моментално најпопуларните пејачки. И додека наголемо се полемизира за тоа кој настап бил најпросетен, вие ја избирате најдобро облечената ѕвезда во најлудата ноќ- СЕКА, ЦЕЦА, КАРЛЕУША, АНА НИКОЛИЌ ИЛИ НАТАША БЕКВАЛАЦ?

VI BIRATE: Koja od 5 najpopularnijih pevačica je bila najbolje obučena u novogodišnjoj noći? (FOTO)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş