Кралици на лошата шминка

12 февруари, 20150
2

Во секојдневниот живот, небитно дали на ТВ или на улица, можеби и многу често имаме прилика да видиме “make-up” решенија од кои ни се превртува желудникот. Потрагата по ваквата „уметност“, нè доведе до кралиците на лошата шминка.

sminka

sminka1

sminka4

sminka5

sminka6

sminka7

sminka8

sminka10

sminka11

sminka12

sminka13

sminka14

sminka15

sminka16

sminka17

sminka18

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş