Купиле куќа од соништата, а потоа пронашле грозни работи во ѕидовите!

16 февруари, 20150
Купиле куќа од соништата, а потоа пронашле грозни работи во ѕидовите!

Кога купувате нов дом, важно е да ги прегледате и проверите сите работи пред да ги потпишете документите. Никогаш не знаете што ќе пронајдете.

Семејството Бретзиус имало неугодно искуство кое ги шокирало. Кога купиле нов дом мислеле дека тоа е нивната „Куќа од соништата“, а потоа забележале дека нешто не е во ред со ѕидовите.

Кога ја отстраниле изолацијата пронашле предмети кои се користени за разни ритуали, како и бројни костури од животни.

Досега платиле преку 20.000 долари за отстранување на истите, а мирисот се чувствува се уште.

Погледнете…

https://www.youtube.com/watch?v=7-_3RWBBrbY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş